Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü

26 Ocak Dünya Gümrük Günü Coşkuyla Kutlandı

"Etkin Sınır Yönetimi için Veri Analizi" teması altında kutlanan 2017 yılı 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Bölge Müdürlüğümüzde coşkuyla kutlandı.

Antalya Valisi Sayın Münir Karaloğlu'nu  Ziyaret.

Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, Bölge Müdür Yardımcımız  Fikriye Öztürk ve Gümrük Müdürlerimiz 26 Ocak Dünya Gümrük Günü nedeniyle Valimiz Sayın Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.

 Atatürk Anıtına Çelenk Konulması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı.

Bölge Müdürlüğümüzce 26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri çerçevesinde, 26 Ocak 2017 tarihinde Antalya Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk Anıtına çelenk konuldu. Çelenk konulması ardından, Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando Ekibi eşliğinde bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Törene başta Bölge Müdür Yardımcımız Fikriye Öztürk olmak üzere idarecilerimiz ve personelimiz katıldı.


 

 

Vali Yardımcımız Canan Hançer Baştürk'ü Ziyareti

Bölge Müdürümüz Ragibe Coşkun, 26 Ocak Dünya Gümrük günü nedeniyle Vali Yardımcımız Canan Hançer Baştürk'ü makamında ziyaret etti.

 

Forum: Soru ve Cevaplarla Gümrük İdaresinin Bugünü ve Yarını​.

26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinlikleri kapsamında, Bölge Müdürlüğümüz ve Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi işbirliği ile Akdeniz Üniversitesi Konferans Salonunda "Soru ve cevaplarla gümrük idaresinin bugünü ve yarını" konulu forum düzenlendi.


 

 3. Gümrük Günü Futbol Turnuvası.

26 Ocak Dünya Gümrük Günü etkinleri çerçevesinde bu sene üçüncüsü düzenlenen futbol turnuvası Bölge Müdürlüğü Futbol  Takımının şampiyonluğu ile sonuçlandı. Ayrıca 40 yaş üzeri idareci ve personelimizin katıldığı gösteri maçı düzenlendi.