Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü

Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü

Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü - Antalya

 


Kuruluşu
Ankara Tasfiye İşletme Bölge Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte iken 22/11/2011 itibariyle Batı Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Hizmet binası Antalya Gümrük Müdürlüğü ile ortak kullanılmaktadır. İşletme Müdürlüğünde 1 Adet 750 m2 İthal ambarı, Bir adet 250 m2 Tasfiyelik Eşya Ambarı ve 500 m2 Kaçak Eşya Ambarı ile geçici veya kesin terk edilen araçların ve kaçak araçların teslim alındığı 12.240 m2 lik araç sundurma alanı bulunmaktadır. Ayrıca 6500 m2 lik açık alanı mevcut olup bunun 3.000 m2 si supalan sahası olarak kullanılmaktadır.
 
Faaliyet Alanı :
Antalya, Burdur ve Isparta İlleri İşletme Müdürlüğümüz faaliyet alanında yer almakta olup Antalya İlinde; Antalya Gümrük Müdürlüğü, Havalimanı Gümrük Müdürlüğü Serbest Bölge Gümrük Müdürlüğü, Alanya Gümrük Müdürlüğü,  Kaş Gümrük Müdürlüğü, Finike Gümrük Müdürlüğü ve Isparta İlinde Isparta Gümrük Müdürlüğü faaliyet alanı içerisinde yer almaktadır.
İşletme Müdürlüğümüz Liman Caddesi TMO Yanı Büyükliman /ANTALYA adresinde yer alan bir bölümü Antalya Gümrük Müdürlüğünce kullanılan Müdürlüğümüze ait 3 katlı Hizmet Binasında hizmet vermektedir.
 
İletişim
Antalya Tasfiye İşletme Müdürlüğü
Liman Mahallesi Liman 2. Cad. 
Tasiş Binası No:28
Antalya
Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) : antalyatasfiyeisletmemudurlugu@gtb.hs01.kep.tr
                                                        antalyatasfiyeisletmemudurlugu@gtb.hs03.kep.tr
                                       e-posta : antalyatim@gtb.gov.tr

Tel         : (0 242)  259 03 80
Faks     : (0 242]   259 12 47